Trovet Hypoallergenic Rabbit Cat (RRD)500 gTrovet Hypoallergenic Rabbit Cat (RRD)

Trovet Hypoallergenic Rabbit Cat (RRD)

TROVET Hypoallergenic Diet Rabbit RRD – Hypoalergénne suché krmivo s králičím mäsom a ryžou pre citlivé mačky s prírodnými antioxidantmi.

Podrobný popis produktu
Bez kuracieho mäsa
Pri problémoch tráviacej sústavy
Hypoalergénne
Králik - jediný zdroj bielkovín
Cena s DPH: od 8.39 
Hodnotenie: 4.9 / 30 Prečítať všetky hodnotenia (0)
Trovet Hypoallergenic Rabbit Cat (RRD) 3 kg

Trovet Hypoallergenic Rabbit Cat (RRD) 3 kg

3 kg
Cena: 37.19  (12.40  / kg) Denné náklady: 0.81 ?
0.38 vernostný bod/vernostných bodov
Dočasný nedostatok zásobUpozornenie
Trovet Hypoallergenic Rabbit Cat (RRD) 500 g

Trovet Hypoallergenic Rabbit Cat (RRD) 500 g

500 g
Cena: 8.39  (16.78  / kg) Denné náklady: 1.09 ?
0.09 vernostný bod/vernostných bodov
Dočasný nedostatok zásobUpozornenie
Popis produktu

TROVET Hypoallergenic Diet Rabbit RRD – Hypoalergénne suché krmivo s králičím mäsom a ryžou pre citlivé mačky s prírodnými antioxidantmi.

TROVET Hypoallergenic Diet Rabbit RRD – Hypoalergénne suché krmivo s králičím mäsom a ryžou pre citlivé mačky s prírodnými antioxidantmi

Precitlivelosť voči potrave znamená, že niektorá zo zložiek potravy v organizme vyvolá prílišne silnú, zvyčajne negatívnu reakciu. 

Ak sa vytvorí negatívna reakcia voči niektorej potravinovej zložke, zvyčajne bude pretrvávať počas celého života zvieraťa.

Príznaky sa zvyčajne prejavia vo forme nie charakteristických kožných zmien (sčervenanie, svrbenie), alebo vo forme príznakov tráviaceho traktu (hnačka, zvracanie). Samozrejme ich je možné ľahko ošetriť takým špeciálnym diétnym krmivom, ktoré neobsahuje zložku, ktorá precitlivelosť vyvoláva.

Pre zistenie príčiny potravinovej intolerancie použite takzvanú eliminačnú diétu.

To zamená, že mačka môže po dobu niekoľkých týždňov (6-8 týždňov) konzumovať len také krmivo, ktoré obsahuje len jeden druh komponentu bielkovín a jeden druh uhľohydrátu, a to taký, ktorý spôsobí precitlivelostnú reakciu len mimoriadne zriedkavo, a s ktorou sa zviera predtým nemohlo stretnúť.  

Keď sa príznaky začnú zlepšovať, alebo úplne pominú, vtedy môžeme zistiť, že sa jedná o potravinovú intoleranciu. V záujme istého výsledku sa pri jednej príležitosti musí vrátiť na pôvodné krmivo (provokačný test), aby sme sa presvedčili, že skutoče to spôsobovalo precitlivelosť.

Majitelia to ale vo veľa prípadoch neurobia, nakoľko sa tešia, že vplyvom diéty symptómy pominuli.

TROVET vyrába širokú ponuku vysokokvalitných hypoalergénnych krmív. Každé z nich obsahuje len jeden druh bielkovín a jeden druh uhľohydrátu. 

Okrem toho je k dispozícii aj také špeciálne krmivo, obsahujúce len rastlinné bielkoviny, v prípade ktorého je minimálna šanca na vytvorenie sa potravinovej intolerancie. 

Nutričné hodnoty:

Surové bielkoviny 20,00 %, Surový tuk 16,00 %, Surové vlákniny 1,00 %, Surový popol 7,00 %,Vlhkosť 9,00%, Vápnik 1,00%, Fosfor 0,90%, Sodík 0,30%, Draslík 0,50%, Vitamín A, 20000 IE/kg, Vitamín D3 2500 IE/kg, vitamín E 150 mg/kg

Metabolická energia:

15,5 MJ/kg

NÁZORY ZÁKAZNÍKOV