!!! Vážení zákazníci! Dovoľujeme si Vás informovať, že naša telefónna linka pre zákaznícke služby je momentálne nedostupná. Kontaktujte nás prosím e-mailom na adrese: info@petissimo.sk Náš zákaznícky servis odpovie na každú požiadavku a otázku čo najskôr. Ďakujeme za spoluprácu a trpezlivosť !!!
PreVital Mega BoxPreVital Mega Box

PreVital Mega Box

PreVital Mega Box je plnohodnotné krmivo pre dospelé mačky.

Podrobný popis produktu
Hodnotenie: 4.7 / 31 Prečítať všetky hodnotenia (0)
Popis produktu
Zloženie

PreVital Mega Box je plnohodnotné krmivo pre dospelé mačky.

Zloženie:

S hovädzím a morčacím mäsom v omáčke: mäso a živočíšne deriváty (4% hovädzieho mäsa, 4% morčacieho  mäsa), ryba a deriváty rýb, rastlinné deriváty, rastlinné bielkovinové extrakty, minerály, rôzne cukry.

S králikom v omáčke: mäso a živočíšne deriváty (4% králičieho mäsa), ryba a deriváty rýb, rastlinné deriváty, rastlinné bielkovinové extrakty, minerály, rôzne cukry.

S jahňacím mäsom v omáčke: mäso a živočíšne deriváty (4% jahňacieho mäsa), ryba a deriváty rýb, rastlinné deriváty, rastlinné bielkovinové extrakty, minerály, rôzne cukry.

S kuracím mäsom v omáčke: mäso a živočíšne deriváty (4% kuracieho mäsa), ryba a deriváty rýb, rastlinné deriváty, rastlinné bielkovinové extrakty, minerály, rôzne cukry.

Prísady:

Výživové doplnkové látky / kg: vitamín D3 290 IU, vitamín E 30 g.

Dávkovanie:

Denná potreba priemernej mačky je max. 400 g, rozdelené na dve jedlá denne. Podávajte pri izbovej teplote! Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 2 dní. Len na kŕmne účely!

Zloženie Množstvo
Vlhkosť 82 %
Surová bielkovina 9 %
Surové oleje a tuky 5 %
Surový popol 3 %
Surová vláknina 0,8 %
NÁZORY ZÁKAZNÍKOV