K9 FullFlex™K9 FullFlex™

K9 FullFlex™

Potravinový doplnok na posilnenie chrupaviek, kostí a spojivových tkanív pre psy – s pridanými zložkami na posilnenie imunity.

Podrobný popis produktu
Cena s DPH: od 61.69 
Hodnotenie: 4.7 / 551 Prečítať všetky hodnotenia (0)
K9 FullFlex™ 60 ks

K9 FullFlex™ 60 ks

60 ks
Cena: 61.69  (1.03  / kus)
0.64 vernostný bod/vernostných bodov
Dočasný nedostatok zásobUpozornenie
Popis produktu

Potravinový doplnok na posilnenie chrupaviek, kostí a spojivových tkanív pre psy – s pridanými zložkami na posilnenie imunity.

Prostredníctvom svojich účinných látok môže K9 FullFlex™ poskytnúť účinnú pomoc pri prevencii, ako aj v prípade psov, trpiacich na ochorenia pohybových orgánov môže mať za výsledok rýchle a dlhodobé zlepšenie stavu.

 

Výskumy potvrdzujú, že do 5-7 dní po začatí ošetrenia bolo v prípade 90% psov badané značné zlepšenie. Do niekoľko dní bolo pozorované, že váš miláčik je plnší života, ľahšie sa pohybuje, je sviežejší a zvyčajne má lepší všeobecný pocit.

 

Oblasti použitia K9 FullFlex™ prípravku na posilnenie chrupaviek:

- V prípade rýchle rastúcich plemien veľkého vzrastu, od veku šteňaťa na výživu a ochranu kostí, chrupaviek a šľahov, na zachovanie a zlepšovanie všeobecnej pohyblivosti.

- V prípade súťažných a pracovných psov na zmiernenie účinkov zvýšenej fyzickej záťaže pôsobiacej na kĺby a na spojivové tkanivá, ako aj na zvýšenie výkonu.

- Pre chovateľov, pre zdravý vývoj kostného systému (držania) jedincov, ktoré na sebe majú v najväčšej miere znaky daného plemena.

- V prípade starnúcich psov na zachovanie pružnosti a sily spojivových tkanív, na oddialenie prirodzeného opotrebovania, na zachovanie pohyblivosti psov.

- Ako doplnkové ošetrenie zranení, zápalov spojivových tkanív (kosti, chrupavky, kĺby, atď.), ako aj rôznych ortopedických chirurgických zásahov, na skrátenie regeneračného obdobia a na zníženie bolesti.

- Ako prevencia, liečenie a zmierňovanie príznakov chorôb, vzniknutých v dôsledku nevhodného spôsobu držania, respektíve kŕmenia, v dôsledku nárastu veku, alebo chorôb charakteristických pre dané plemeno (artróza, osteoartróza, displázy rôzneho typu, atď.).

 

Ochorenie kĺbov je v prípade psov jedným z najčastejších dlhotrvajúcich problémov zhoršujúcich kvalitu života, sprevádzaný bolesťami.

 

To môže mať nespočetné množstvo príčin, okrem iných:

- nevhodné výživové látky (výživa, strava)

- zvýšené fyzické zaťaženie (napr.: agility, súťažné, poľovnícke a pracovné psy),

- v prípade psov držaných v byte životospráva chudobná na pohyb, nadváha,

- rôzne plemenné dispozície, respektíve chovné anomálie,

- prirodzené odrenie, zápaly, opotrebovanie.

 

Dôležitejšie zložky  K9 FullFlex™ (1 ks 3565 mg-vá žuvacia tableta):

K-9 Immunity™

600 mg

Zložka na posilnenie imunity, obsahujúca koncentráty takej liečebnej huby, ktorá popri svojich všeobecných vlastnostiach na posilnenie imunity urýchľuje proces znovuvybudovania a poskytne ochranu pre organizmus v záujme prevencie oderu chrupaviek, spôsobených opotrebovaním.

K9 Transfer Factor™

25 mg

Malé molekuly produkované v kolostrume. Ich úlohou je preprava informácií medzi bunkami, aktivizácia imunitného systému a jeho upovedomenie na už zdolané mikroorganizmy.

Bielkoviny získané z hydrolizovanej blany vaječnej škrupiny (ESM)

100 mg

Môžeme tvrdiť, že toto je najdôležitejšia z účinných látok K9 FullFlex™. Z tenkej blany, podobnej gume, ktorá sa nachádza na vnútornej strane vaječnej škrupiny, sa pripravuje prostredníctvom hydrolýzy, v záujme lepšej biologickej prístupnosti. Tento bielkovinový roztok, v dôsledku svojich špeciálnych vlastností je jedným z najdôležitejších surovín produktu - zodpovedný za zdravé kĺby. Spomedzi podobných produktov s K9 FullFlex™ vyvyšuje v dôsledku vysokého obsahu ESM (100 mg v jednej plátke).

Výťažok z novozélandskej zelenej mušle

185 mg

Hlavnými účinnými látkami sú glykozaminoglykány (GAG), ktoré sú potrebné pre tvorbu rôznych spojivových tkanív (väzy, šľahy, chrupavky, kĺbny maz). Zabudujú sa do chrupavkovej masy v kĺbe, zlepšujú schopnosť prijatia vody bunkami, čím zvyšujú pružnosť a pevnosť spojivových tkanív a zmierňujú opotrebovanie a starnutie chrupaviek. Nakoľko organizmus samostatne nie je schopný vytvoriť glukozamín, je nevyhnutné jeho pravidelné dopĺňanie.

Ako aj obsahuje ešte Omega 3 mastné kyseliny, ktoré poskytujú účinnú pomoc pri zmierňovaní chronických zápalových procesoch.

Superoxid-dizmutáza (SOD)

400 mg

Vďaka svojmu antioxidačnému účinku napomáha pri ochrane buniek a podporuje imunitný systém. Spomaľuje starnutie buniek, zúčastňuje sa na ochrane vláknin spojivových tkanív organizmu, na zabraňovaní zvrásnenia pokožky a uchovaní jeho obsahu vody. Postupom veku sa jej produkcia znižuje, doporučuje sa jej externé doplnenie.

Kyselina hylauronová,

Glukozamín sulfát,

Chondroitin sulfát

10 mg

250 mg

200 mg

Polysacharidy s vysokou viskozitou a s nízkou stlačiteľnosťou, sú životne dôležité štruktúrne zložky spojivových tkanív. V chrupavkovej kvapaline, nachádzajúcej sa medzi chrupavkami, zohrávajú úlohu „tlmičov“, respektíve zabezpečujú mazanie povrchu kostí.

Fosforečnan divápenatý

900 mg

Jedna z hlavných zložiek kostnej štruktúry. Prostredníctvom neho je organizmus schopný na regeneráciu opotrebovanej, poškodenej chrupavky, respektíve on poskytuje pre kosti silu.

Výťažok z Boswellia serrata

70 mg

Prírodná, NSAID (látka na znižovanie zápalov nesteroidného typu) zmes na utíšenie bolesti. Vplýva na totožné receptory, ako morfium, čím sa stáva okamžitým, dlhotrvajúcim a silným anelgetikom. A je úplne bezpečný!

Balenie:

60 ks žuvacích kúskov / taštička

 

Odporúčané dávkovanie a použitie:

Priamym podaním do úst zvieraťa, alebo pridaním do jeho potravy, podľa nasledujúcich:

- pre psy do 18 kg: denne 1 žuvacia tableta (množstvo dávok na 2 mesiace)

- pre psy nad 18 kg: denne 2 žuvacie tablety (množstvo dávok na 1 mesiac)

V prvom mesiaci sa odporúča dávkovať v súlade s predpisom. Za toto obdobie účinné látky K9 FullFlex naplnia chrupavky psa. Ak je na vašom miláčikovi už badateľné zlepšenie, v ďalších sa odporúča podávať príležitostne, s cieľom udržiavania hladiny.

 

Tipy:

Vieme, že existujú lacnejšie ako náš produkt, ale je mimoriadne účinný. Ak si nemôžete dovoliť odporúčanú dennú dávku, nezabudnite:

 

Každé sústo sa môže rátať!

NÁZORY ZÁKAZNÍKOV