Vážení Zákazníci! Informujeme Vás, že naše telefónne linky nepracujú. Môžete nás kontaktovať e-mailom na adrese: info@petissimo.sk. Na každý e-mail odpovieme čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie!

Extra služby

Petissimo nie je len jednoduchý internetový obchod. Pokúsime sa poskytnúť rady a užitočné služby pre všetkých. Nižšie nájdete ďalšie informácie! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa niektorej z týchto možností, neváhajte nás kontaktovať

Vysoká kvalita a široký sortiment:

Naša spoločnosť ponúka, superprémiové, prémiové, vysoko kvalitné, kvalitné suché a mokré krmivá a odmien, krmivo na diétnu výživu, doplnky stravy, vybavenia, hračky a výrobky pre starostlivosť domácich zvierat. V súčastnosti predávame našim zákazníkom celý rad takmer 120 značiek, medzi ktorými patria nasledovné značky: Royal Canin, Brit, Josera, Happy Dog, Happy Cat, Foresto, Acana, Royal Canin Veterinary, Hill's,Trixie, Eukanuba, Glyco-Flex®, Orijen, Belcando, Frontline, Drontal®, Fit Active, Trovet, Advantix, Scalibor, K9, GF 600, Animonda, Vetri-DMG, Exspot, Kiltix, Julius-K9, Pro Plan, Flatazor, Fypryst, Dog Chow, GIMPET, Chicopee, Profine, Camon, Ecopet, Kennels', N&D, atď.

Informácie o nedostatku krmiva


Už sa stalo aj Vami, že ste zistili pri poslednej dávke, že nemáte krmivo pre Vášho domáceho miláčika? Pokúsime Vám vyriešiť túto problematiku so zaslaním informácií o nedostatku krmiva. Vy môžete nastaviť, že o akých výrobkoch chcete dostávať oznámenie, od kedy a ako často. My Vám pošleme informačnú správu a Vy môžete vytvoriť objednávku s jedným kliknutím.

 

Ako to funguje?

  1. Zaregistrujte sa na našej webovej stránke, alebo sa prihláste pomocou Vašej e-mailovej adresy a hesla.
  2. Vyberte si výrobok/výrobky, o ktorých máte záujem. Pri každom výrobku môžete nájsť tlačidlo "Obľúbený", pomocou ktorého môžete označiť vybraný výrobok.
  3. Na hornej pravej strane stránky môžete vidieť „Moje Petissimo”. Kliknite na neho a vyberte si „Obľúbené výrobky”.  
  4. Vytvorte si vlastný časovač, nastavne termíny, aby sme vedeli, ako často máme Vám poslať oznámenia.

Doprava po celom Slovensku:

 • Vytvorte si objednávky pohodlne cez našu webovú stránku alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. Objednávku môžete zadať aj telefonicky, alebo prostredníctom e-mailovej správy.
 • Ak objednané výrobok máme skladom a Vaša objednávka bude zaslaná do 15.00 hodín, balík môžete očakávať do 1-3 pracovných dní. 
 • Váš balík dodáme prepravnou spoločnosťou GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.
 • Ak hodnota objednávky nepresiahne 45 eur, expedičný poplatok je 4,99 €, nad 45 € Váš balík/balíky dodáme ZADARMO!
 • Môžete si vybrať aj dátum dodania pri zadaní objednávky v kroku "Spôsob dodania" a napísať poznámku kuriérovi v kroku "Finalizácia objednávky".

Informácie o vernostnom programe

Podstata Vernostného programu spočíva v tom, že po každom výrobku získate tzv. vernostný bod. Vernostné body rozdávame len zaregistrovaným užívateľom. Body môžete postupne zbierať a pri neskoršej objednávke môžete ich používať. 

 1. Po každej objednávke, ktorá bola zadaná na našej webovej stránke získate vernostné body.
 2. Vernostné body pripíšeme Vám po prevzatí objednaného výrobku a úhrade faktúry v hotovosti. Pri objednávkach, ktoré boli uhradené bankovým prevodom alebo kartou, tieto body budú pripísané až začiatkom nasledujúceho mesiaca. 
 3. Získané vernostné body sú platné do 6 mesiacov, následne sa stávajú neplatným.
 4. Vernostný bod pre objednávku môže byť použitý až do výšky 10% z celkovej čiastky objednávky a maximálna suma, ktorú možno odpočítať, nezvýši dopravné náklady. Ostatné zvyšné vernostné body môžu byť započítané pre neskoršie objednávky.

Známky pre psov a mačky:

V dnešnej dobe existuje široká škála známkov, ktoré môžu byť prispôsobiteľné. Väčšina hliníkových alebo kovových príveskov môže byť vyrytá alebo tvarovaná ako kruhy, srdce alebo kosti. Na prívesky vieme napísať vtipné nadpisy, plemeno psa alebo iné informácie, a to úplne ZADARMO. Svetelné prívesky sú tiež veľmi jedinečnými možnosťami. Nezabudli sme ani na Vás. Ponúkame Vám rôzne kľúčenky. Našu ponuku nájdete tu.

Prečo sa oplatí prihlásiť sa na odber noviniek? 

Ak ste nový zákazník a chcete získať 3 eurovú zľavu na Váš 1. nákup, prihláste sa na odber noviniek a my Vám pošleme kupón!

Ako prvý budete informovaný o našich akciách alebo nových výrobkoch,

Obdržíte zaujímavé a užitočné články z oblasti poradenstva, zdravia, výživy, voľného času a hrania,

Z času na čas Vás prekvapíme exkluzívnymi, jedinečnými kupónmi.

Neviete nájsť našu správu? Hľadajte ju v Promóciách vo svojom účte Gmail.