Belcando šťavnaté krmivá

Všetko čo krmivo obsahuje, ovplyvňuje vitalitu, zdravie a kvalitu života psa, ktorý je ním kŕmený. Vzájomné účinky medzi potravou a zdravím sú rôznorodé a podliehajú v priebehu života mnohým zmenám. Belcando® je výsledkom komplexného, holistického pohľadu, ktorý Vášmu psovi dodáva vitalitu prostredníctvom prirodzenej rovnováhy komponentov. A tak pôsobia cenné suroviny ako napr. múčka z hroznových jadierok a šalviových semienok ako prirodzený komplex, dodávajúc polyfenoly proti voľným radikálom a Omega-3 -masné kyseliny. Obsiahnuté balastné látky sú výborne vyvážené a plnia dokonale probiotickú funkciu. Efekty, ktoré by sa nedali dosiahnuť, keby boli izolované substancie doplnené dodatočne.

BELCANDO® Super Premium

Konzerva je plnohodnotné krmivo pre psov, ale odporúčame ho aj ako kombinácia s granulami Belcando. Je dostupná v šiestich výberových mäsových druhoch, ktoré pochádzajú z kontrolovaných nemeckých hospodárstiev:

- Morčacie s ryžou a cukinou

- Kuracie a kačacie s prosom a mrkvou

Hovädzie so zemiakmi a hráškom

Jahňacie s ryžou a rajčinami

Junior hydina s vajcom

- Losos s amaranthom a cukinou (onedlho v ponuke)

Použité mäso, nie je mleté, ale krájané na kúsočky, ktoré sú šetrne udusené. Každé menu je zjemnené zvláštnymi prísadami a obsahuje veľmi cenný olej z požltu farbiarskeho (druh bodliaku), ktorý je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny. Belcando Super Premium neobsahuje žiadne farbivá dochucovadlá ani konzervanty. Dózy sú dostupné v 400g a 800g baleniach.

BELCANDO® Finest Selection

Šťavnaté mäso zjemnené rafinovanými prísadami je šetrne dusené v jednoporciových vrecúškach. Za studena lisovaný olej z požltu farbiarskeho dodáva esenciálne nenasýtené mastné kyseliny. Výnimočne lahodné a chutné BELCANDO® FINEST SELECTION sa výborne hodí pre senzibilných a vyberavých psov. Dostupné v 125g a 300g baleniach:

Jahňacie so zemiakmi brusnicami

Kačacie s ryžou a brusnicami

Hovädzie s haluškami a cukinou

Divina s prosom & brusnicami

Kuracie mäso s ryžou, mrkvou a cukinou

- Morčacie s amarantom a hráškom (onedlho v ponuke)

- Králičie mäso s prosom a sladkými zemiakmi (onedlho v ponuke)

BELCANDO® Single Protein

Single Protein konzervy sú v kombinácii s doplnkovým krmivom BELCANDO® MIX IT ideálnym zdrojom bielkovín pri eliminačnej diéte, pri ktorej sa určí na aký druh mäsa pes reaguje precitlivelo. Single Protein je vhodné v kombinácii s MIX IT na trvalé kŕmenie. Konzervy sú dostupné v 200g, 400g baleniach:

Belcando konzerva čisté hovädzie mäso

Belcando konzerva čisté mäso z kengury

Belcando konzerva čisté slepačie mäso

Belcando konzerva čisté konské mäso

- Belcando konzerva čisté jahňačie mäso

- Belcando konzerva čistý losos (onedlho v ponuke)

Ďalej na Belcando konzervy a kapsičky