Pečte pre svojho malého štvornohého Maznáčika!

Je klasická veta, ktorú každý pozná: „Pes je najlepším priateľom človeka“. Priateľom radi varíme chutnú večeru alebo pečieme tortu. Prečo by sme to nemohli urobiť aj pre našich štvornohých priateľov? Zvyčajne nakupujeme hotové maškrty z obrovského výberu. Je to rýchle a ľahké riešenie, otvoríme balenie a už ich môžeme ponúknuť Maznáčikovi. Ako by sme mohli ďalej zvýšiť pocit radosti? Tým, že ich pripravujeme sami. Ak o tom premýšľate, ste motivovaný dvoma vecami:

1) Pozorná láska

Chceli by ste byť schopní poskytnúť svojmu psovi radosť, ako je to obvyklé pri ľudských priateľov, ale nemáte čas hľadať recepty alebo behať po zložkách.

2) Vedomý majiteľ

Ako vedomý majiteľ si chcete pripraviť sušienky, ktorých zloženie zodpovedá očakávaniam týkajúcim sa výživy psov. Nenapĺňame ich sladkými cukríkmi, ktoré obsahujú mimoriadne zbytočné kalórie alebo čokoládou, ktoré sú veľmi škodlivé v dôsledku obsahu teobromínu, ktoré nemôžu psy stráviť.

Vychádzajúc z týchto aspektov bola vytvorená zmes sušienok Do(git! v troch rôznych chutí, ktoré môže majiteľ pripraviť vo vlastnej kuchyni, vlastnými rukami, ľahko.

Atmosféru sa dá porovnať s atmosférou, v ktorej matka pripravuje tortu, a jej dieťa celý proces sleduje až do vtedy, kým nie je pripravená a nemôže ju ochutnať. Psy cítia, že niečo pripravuje a teraz to bude ICH! Je to neodolateľný pohľad a pocit. 

Je dôležité vedieť, že ich nemôžete hneď ponúkať, ale treba počkať, kým sa trochu vychladnú a samozrejme im neodovzdajte všetky pochúťky naraz.

Prečo je to dobré pre každého?

  • Na potešenie psov si môžete vybrať z troch druhov chutí: s hovädzou pečeňou, so slaninou a s jablkami a škoricou!
  • Do zmesi sušienok treba pridať iba vodu alebo olej.
  • Príprava je jednoduchá a rýchla, naozaj detská hra.
  • Ako darček teraz dostanete formu na pečenie v tvare kosti.
  • Je to program, do ktorého môžeme zahrnúť aj naše deti.

Vyskúšajte si to, Vaše šteniatko to bude milovať!