Bezpečné nakupovanie

Online nakupovanie je mnohým stále tabu, neradi zadajú svoje osobné údaje, adresy a telefónne čísla, lebo majú strach, že ich neskoršie zneužívajú.  

100% môžete dôverovať spoločnosti Petissimo!


Spoločnosť Petissimo Kft. (predtým Webkutya Kft.) pôsobí na trhu s krmivami pre domácich miláčikov od roku 2006. Ako vedúca internetového trhu s krmivami pre psov a mačky, viac ako 25 000 spokojných zákazníkov garantujú, že môžete bez obáv, pohodlne a bezpečne nakupovať.

 

Používame 256-bitové SSL šifrovanie!

Nielen platba kartou je bezpečná! V spoločnosti Petissimo sa celý proces nákupu (registrácia, zadávanie údajov, zápis atď.) uskutočňuje na bezpečnom kanáli. Nemusíte sa báť, že niekto ukradne Vaše dáta vo verejnej internetovej kaviarni! Náš certifikát bol vydaný spoločnosťou NetLock Kft. 

 

Bezpečná platba kartou

Vašu objednávku môžete uhradiť bankovou platobnou kartou po zadaní objendávky. Bezpečnosť platby kartou garantujú spoločnosti Borgun a B-Payment Zrt. Môžete použiť karty: MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro – ak ich vydávajúca banka podporuje a sú vhodné na platbu cez internet. Platba bude vykonávaná na stránke Borgun. Údaje o vašej karte sú spracovávané výhradne spoločnosťou Borgun, my obdržíme len informácie o úspešnom tranzakcií. Akonáhle sa pripíšu peňažné prostriedky na náš učet, budeme Vás kontaktovať v e-mailovej správe. Následne Vám pošleme aj identifikáciu tranzakcie - toto číslo identifikuje platbu kartou Vašej banke.

Ochrana osobných údajov

Všetky osobné údaje, ktoré poskytnete (aj keď nie ste registrovaný), nebudú za žiadnych okolností nikdy neposkytneme tretej strane. Naše vysoko kvalitné riešenia zabezpečujú, aby neoprávnené osoby nemali prístup k našim údajom o zákazníkoch.

 

V prípade ďalších otázok, poznámok neváhajte kontaktovať našu zákaznícky servis.