Petissimo

Kto sme?

Petissimo je dynamicky sa rozvíjajúci medzinárodný internetový obchod, ktorý predáva kvalitné suché a mokré krmivá a odmien, krmivo na diétnu výživu, doplnky stravy, vybavenia, hračky a výrobky pre starostlivosť domácich zvierat. V európskom regióne ponúkame okrem Slovenska aj v ďalších 6 krajinách (Maďarsko, Nemecko, Rumunsko, Rakúsko, Chorvátsko, Slovinsko) krmivo a doplnky pre psy, mačky, hlodavce, vtáky a kone.

Aké sú naše ciele?

Petissimo vznikla v roku 2006, s cieľom, aby zabezpečila a sprístupnila všetkym kvalitné krmivá pre psov na území celého Maďarska. Samozrejme za oveľa priaznivejšie ceny, ako boli dostupné v jednotlivých tradičných obchodoch. Naša ponuka je sama o sebe zárukou: v našej ponuke môžete nájsť vysoko kvalitné výrobky, takže naši zákazníci nemôžu byť prekvapení.

Čo sme dosiahli?

2006 – v Maďarsku sme založili náš prvý internetový obchod. Myšlienka obchodu bola vďaka Dézike, šteňatému boxerovi.

2009 - Rozvoj domáceho elektronického obchodu v tejto oblasti bol výbušný a v krátkom čase viac ako 40 obchodov začali predávať svoje produkty na internete. Webkutya.hu sa stala lídrom na trhu v roku 2009!

2013 - Čoraz viac výrobkov sme ponúkali aj pre mačky a naše obchodné meno presahovalo naše hranice: dostali sme mnohé dopyty zo susedných krajín. V dôsledku toho v roku 2013 sme zvolili nový názov, ktorý vyjadruje našu činnosť jasnejšie: Petissimo sa stal špecialistom výrobkov nielen pre psov, ale aj pre mačky! V tomto roku sme otvárali prvý zahračný internetový obchod v Rumunsku.

2014 – Rozšírenie obchodu do Rakúska.

2016 – Otváranie internetového obchodu v Nemecku.

2017 - Začali sme ponúkať naše výrobky a služby v dvoch krajinách: Slovinsku a Chorvátsku.

2018 - Otvorili sme slovenský webshop v Slovensku.

Prečo nás zákazníci vyberajú?

S našim vynikajúcim zákazníckymi servisom môžeme rýchlo, spoľahlivo a osobne obsluhovať našich zákazníkov.

Naše hodnoty:

vysokokvalitné výrobky

priaznivé ceny

široký sortiment

rýchle a presné dodanie

osobný zákaznícky servis

Aké ocenenia sme získali?

Pracujeme s rovnakou radosťou a nadšením ako na začiatku, ale máme viac ako 10 rokov skúseností a viac ako 20 000 pravidelne kupujúcich zákazníkov.

Uznanie zákazníkov je tiež potvrdené s 98% pozitívnou spätnou väzbou od našich zákazníkov.

Úspešné pôsobenie materskej spoločnosti bolo ocenené s nasledovnými ocenením:

o V súťaži "Shop roku 2016" sme získali 2 ocenenia: Cena Kvality a Popularity v kategórii Hobby & Doplnky, ktoré boli udelené na základe hlasovania a hodnotenia našich zákazníkov, a preto sme hrdí na tím Petissimo.

o V súťaži „Internetový obchod 2016“ v kategórií Malé a stredné podnikanie sme zíslali 5. miesto.

o V súťaži "Shop roku 2017" sme získali opäť 2 ocenenia: Cena Kvality a Popularity v kategórii Hobby & Doplnky

o V súťaži „Internetový obchod 2016“ v kategórií Malé a stredné podnikanie sme zíslali 2. miesto.

o V súťaži "Shop roku 2018" sme získali ocenenie: Cena Kvality v kategórii Hobby & Doplnky, ktoré boli udelené na základe hlasovania a hodnotenia našich zákazníkov, a preto sme hrdí na tím Petissimo.


Aké výrobky ponúkame?

V našom sklade v Budapešti skladujeme viac ako 8000 produktov. V našej ponuke nájdete nasledovné typy výrobkov: Okrem suchých a mokrých potravín a odmien ponúkame našim zákazníkom krmivo na diétnu výživu, doplnky stravy, vybavenia, hračky a výrobky pre starostlivosť domácich zvierat.Aké značky máme v našom sortimente?

V súčasnosti ponúka našim zákazníkom celý rad takmer 120 značiek, medzi ktorými patria nasledovné značky:

Royal Canin, Brit, Josera, Happy Dog, Happy Cat, Foresto, Acana, Royal Canin Veterinary, Hill's,Trixie, Eukanuba, Glyco-Flex®, Orijen, Belcando, Frontline, Drontal®, Fit Active, Trovet, Advantix, Scalibor, K9, GF 600, Animonda, Vetri-DMG, Exspot, Kiltix, Julius-K9, Pro Plan, Flatazor, Fypryst, Dog Chow, GIMPET, Chicopee, Profine, Camon, Ecopet, Kennels', N&DV prípade ďalších otázok, nápadov, návrhov nás neváhajte kontaktovať! Naše kontakty nájdete tu!

S pozdravom,

Tím Petissimo

Naše internetové obchody:

- petissimo.hu

- petissimo.ro

- petissimo.at

- petissimo.de

- petissimo.si

- petissimo.hr

- petissimo.sk