Chceli by sme vás informovať, že mimoriadna situáca a zvýšený počet objednávok bude ovplyvniť predpokladané termíny doručenia. Pracujeme na tom, aby sme splnili všetky objednávky čo najskôr. Dakujeme za pochopenie

Petissimo

Kto sme?

Petissimo je dynamicky sa rozvíjajúci medzinárodný internetový obchod, ktorý predáva kvalitné suché a mokré krmivá a odmien, krmivo na diétnu výživu, doplnky stravy, vybavenia, hračky a výrobky pre starostlivosť domácich zvierat. V európskom regióne ponúkame okrem Slovenska aj v ďalších 6 krajinách (Maďarsko, Nemecko, Rumunsko, Rakúsko, Chorvátsko, Slovinsko) krmivo a doplnky pre psy, mačky, hlodavce, vtáky a kone.

Aké sú naše ciele?

Petissimo vznikla v roku 2006, s cieľom, aby zabezpečila a sprístupnila všetkym kvalitné krmivá pre psov na území celého Maďarska. Samozrejme za oveľa priaznivejšie ceny, ako boli dostupné v jednotlivých tradičných obchodoch. Naša ponuka je sama o sebe zárukou: v našej ponuke môžete nájsť vysoko kvalitné výrobky, takže naši zákazníci nemôžu byť prekvapení.

Čo sme dosiahli?

2006 – v Maďarsku sme založili náš prvý internetový obchod. Myšlienka obchodu bola vďaka Dézike, šteňatému boxerovi.

2009 - Rozvoj domáceho elektronického obchodu v tejto oblasti bol výbušný a v krátkom čase viac ako 40 obchodov začali predávať svoje produkty na internete. Webkutya.hu sa stala lídrom na trhu v roku 2009!

2013 - Čoraz viac výrobkov sme ponúkali aj pre mačky a naše obchodné meno presahovalo naše hranice: dostali sme mnohé dopyty zo susedných krajín. V dôsledku toho v roku 2013 sme zvolili nový názov, ktorý vyjadruje našu činnosť jasnejšie: Petissimo sa stal špecialistom výrobkov nielen pre psov, ale aj pre mačky! V tomto roku sme otvárali prvý zahračný internetový obchod v Rumunsku.

2014 – Rozšírenie obchodu do Rakúska.

2016 – Otváranie internetového obchodu v Nemecku.

2017 - Začali sme ponúkať naše výrobky a služby v dvoch krajinách: Slovinsku a Chorvátsku.

2018 - Otvorili sme slovenský webshop v Slovensku.

Prečo nás zákazníci vyberajú?

S našim vynikajúcim zákazníckymi servisom môžeme rýchlo, spoľahlivo a osobne obsluhovať našich zákazníkov.

Naše hodnoty:

vysokokvalitné výrobky

priaznivé ceny

široký sortiment

rýchle a presné dodanie

osobný zákaznícky servis

Aké ocenenia sme získali?

Pracujeme s rovnakou radosťou a nadšením ako na začiatku, ale máme viac ako 10 rokov skúseností a viac ako 20 000 pravidelne kupujúcich zákazníkov.

Uznanie zákazníkov je tiež potvrdené s 98% pozitívnou spätnou väzbou od našich zákazníkov.

Úspešné pôsobenie materskej spoločnosti bolo ocenené s nasledovnými ocenením:

o V súťaži "Shop roku 2016" sme získali 2 ocenenia: Cena Kvality a Popularity v kategórii Hobby & Doplnky, ktoré boli udelené na základe hlasovania a hodnotenia našich zákazníkov, a preto sme hrdí na tím Petissimo.

o V súťaži „Internetový obchod 2016“ v kategórií Malé a stredné podnikanie sme zíslali 5. miesto.

o V súťaži "Shop roku 2017" sme získali opäť 2 ocenenia: Cena Kvality a Popularity v kategórii Hobby & Doplnky

o V súťaži „Internetový obchod 2016“ v kategórií Malé a stredné podnikanie sme zíslali 2. miesto.

o V súťaži "Shop roku 2018" sme získali ocenenie: Cena Kvality v kategórii Hobby & Doplnky, ktoré boli udelené na základe hlasovania a hodnotenia našich zákazníkov, a preto sme hrdí na tím Petissimo.


Aké výrobky ponúkame?

V našom sklade v Budapešti skladujeme viac ako 8000 produktov. V našej ponuke nájdete nasledovné typy výrobkov: Okrem suchých a mokrých potravín a odmien ponúkame našim zákazníkom krmivo na diétnu výživu, doplnky stravy, vybavenia, hračky a výrobky pre starostlivosť domácich zvierat.Aké značky máme v našom sortimente?

V súčasnosti ponúka našim zákazníkom celý rad takmer 120 značiek, medzi ktorými patria nasledovné značky:

Royal Canin, Brit, Josera, Happy Dog, Happy Cat, Foresto, Acana, Royal Canin Veterinary, Hill's,Trixie, Eukanuba, Glyco-Flex®, Orijen, Belcando, Frontline, Drontal®, Fit Active, Trovet, Advantix, Scalibor, K9, GF 600, Animonda, Vetri-DMG, Exspot, Kiltix, Julius-K9, Pro Plan, Flatazor, Fypryst, Dog Chow, GIMPET, Chicopee, Profine, Camon, Ecopet, Kennels', N&DV prípade ďalších otázok, nápadov, návrhov nás neváhajte kontaktovať! Naše kontakty nájdete tu!

S pozdravom,

Tím Petissimo

Naše internetové obchody:

- petissimo.hu

- petissimo.ro

- petissimo.at

- petissimo.de

- petissimo.si

- petissimo.hr

- petissimo.sk